| Rapateckh93 a întrebat:

Salut, are careva cunostinte de unde as putea cumpara o chitara acustica sau clasica la 150 de lei ...sau pana in 200 de lei?

2 răspunsuri:
| Rapateckh93 explică:

Pe mine ma interesa sa aveti voi de vanzare sau daca nu, macar daca cunoasteti pe cineva care vinde. N-am incredere in okazii.

| Forcas_9823 a răspuns:

Muzica si Muzica Store. Poate si la Senia, insa am auzit ca au utat sectiunea de chitari la Muzica. Ar merita sa te uiti pe acolo, mai ales ca sunt vis-a-vis una de cealalta.