| ileana_8187 a întrebat:

As vrea sa stiu ce credeti despre gemenii Bill si Tom Kaulitz.

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Pur si simplu ii ador :X :X

Bill si Tom sunt cei mai draguti gemeni pe care i-am vazut :X :X

Nu am cuvinte. ce sa mai spun sunt dea dreptul perfecti;)

app tie de cine iti place :>? mie de Tomy;))

a si daca vrei sa vezi cele mai noi stiri uite blogul meu;) PwPix :*

http://zumzyth.blogspot.com/

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Umm, mie, personal nu imi plac deloc.nici Tokio Hotel in general, pur si simplu, nu din cauza ca se imbraca emo/rock dar mi se pare cam exagerat(Bill).tongue

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sincer, nu-mi place cum arata, cum canta, cum se imbraca, nu-mi place nimic la ei.

| DeathTheKid a răspuns:

@PinkAngel99 spune`i prietenei tale sa nu mai visezewinkinglaughing

Pai ce sa zic imi plac, sunt fana TH, insa Bill ar trebui sa se mai ingrase, iar Tom sa nu mai fie panarama

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Ahh:X Bill si Tom Kaulitz day dreaming
Tom=p~, Bill=p~.
Ce sa zic imi plac mult, mult, mult de tot:X
P. S: Sunt Buuunilaughing

| RockForever99 a răspuns:

Eu ii urasc pe porcii aia 2 emo si gay...deci nu vreau nici macar sa le aud numele...

| TheLastDancer15 a răspuns:

Ooo. sunt frumosi si talentati

| SkyCracker a răspuns:

Eu cred ca se potrivesc foarte bine. Unul are voce foarte buna iar celalalt canta bine la chitara electrica. Am vazut si poze cu ei de cand erau mici. Imposibil sa ii deosebesti. Oricum, din cate stiu, in copilarie, Tom a fost mult mai "salbatic" decat Bill. Am auzit ceva de geul ca pana la 15 ani s-a culcat cu vreo 10 fete. O_o"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred cate fete viseaza sa ajunga la Bill si Tom laughing
Si mie imi plac dar fetelor eu vad realitatea ...Nu se poate!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill e magic :X:X:X:X il iuuuuuuuuuuuuuuuuuuubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie de ei mai ales de tom.sunt frumosi si talentati!

| LittleMee a răspuns:

Pai imi plac unele melodii si am o prietena care a fost la el acasa si ii aduce cadouri mult nu spun mai multe