| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi aranjeaza bill kaulitz parul? As vrea si eu sa mi-l fac asa dar nu stiu cum...

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

La salon, cel mai probabil. Poti incerca acasa sa iti usuci parul peste cap, adica in sens invers cresterii, apoi sa aplici gel extra rezistent din belsug. Cat despre pozele lui bill, multe sunt retusate in photoshop, asa ca nu miza decat pe ce vezi in concert.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Cu un tub de fixativ pe zi! Chiar el a zishappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Billkaulitz12 nu un tub pe zi un tub pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este simplu de ce crezi a de fiecare data are parul cifulit? Merge la "cuaforul personal" se aranjeaza chiar in ultima clipa.