| anonim_4396 a întrebat:

Salut asculta cineva postul de radio Nova fm? am nevoie de un numar de telefon ca sa intru in direct la radio este un post de radio local vreau numarul de telefon din Brasov prezentatorul spune extrem de rar numarul de telefon si pagina de net nu prea exista stie cineva de Vali brasovean el este prezentatorul acum la radio si cu el vreau sa vorbesc. Multumesc

2 răspunsuri:
| irinuk11 a răspuns:

Http://www.novafm.ro/ aici gasesti tot ce vrei. Dai la contact;):P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

astai cred eu asa stiu