| claueu16 a întrebat:

Cine imi spune si mie o emisiune la un radio popular unde as putea sa sun sa intru in direct ca sa ma plang de situatia in care ma aflu. Deci nu vreau sa ii contactez mai intai si apoi sa intru ci direct la un numar de telefon iar daca prind linia libera sa intru.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mindruță are ceva de genu' ăsta pe digifm

| claueu16 explică (pentru sierra1):

Mersi am sa incerc la digifm.

| sierra1 a răspuns (pentru claueu16):

Să fii iubit

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Acces direct e soluția.

| claueu16 explică (pentru Catrice):

Nu stu daca accepta si am probleme de sanatate e prea stresant sa ma duc la teleiziune.

| Alverto a răspuns:

Stai ce?
Să te plângi?
Wtf, care este rostul, ai de capul meu
Mai trebuie sa îmi spui că urmărești non-valori gen manele, vulpița, Acces Direct etc