| troy a întrebat:

Ati auzit de Britney Spears si Christina Aguilera nu? Daca da, Ce melodie va place mai mult: Baby one more time sau Gennie in a bottle? Eu zic ca amadoua au ceva in comun cum ar fi: Baby one more time a fost melodia a lui Britney care a avut cel mai mare succes si Gennie in a bottle melodia de succes a lui Christina.Amandoua sunt din 1999 si sunt de acelasi gen adica pop. Ce alegeti: Baby one more time sau Gennie in a bottle?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Imi plac amandoua foarte mult, insa daca trebuie sa aleg, voi alege "Baby one more time". Superba melodie!love struck

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am auzit de amandoua. Le apreciez foarte mult. Nu prea am cum sa fac vreo comparatie pentru ca ambele melodii sunt geniale. Pot doar sa fac o comparatie intre cantarete. Amandoua imi plac dar pe Britney o apreciez mai mult. O melodie frumoasa pentru mine ( mai frumoasa decat Baby one more time ) este :

http://www.youtube.com/watch?v=BH69J3sWGT8

| inna a răspuns:

Gennie in a bottle.Imi place mai mult.

| troy explică:

Mie imi place mai mult Baby one more time dar vreau si parerea voastra!

| troy explică:

A da Baby one more time chiar e din 1998 si Gennie in a bottle din 1999 stiam dar vroiam sa pun mai multe insusiri intr-un fel.

| dia_2587 a răspuns:

Sunt ok ambele, dar mie imi place Gennie in a bottle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de HOT!
PS: "Baby One More Time" e din 1998. Albumul a aparut in '99!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney-cantareata mea preferata, iar piesa preferata http://www.youtube.com/watch?v=tG8T0IfBxlk&feature=related

| angel_5676 a răspuns:

Gennie in a bottle

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Baby one more time big grin

| mada_7505 a răspuns:

Baby one more time:X:X:X:X:X