| anonim_4396 a întrebat:

Azi vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre nokia 5800 express music(1000 ron), care am auzit ca are multe buguri si sony ericcson xperia x8(800 ron). Vreau in primul rand un touch screen de calitate si calitatea sunetului sa fie ff buna.5800 lucreaza pe symbian OS iar xperia x8 lucreaza pe android1.6 OS

Răspuns Câştigător
| kire a răspuns:

Xperia x8:http://www.telportal.ro/......A%20X8.htm

8 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt Nokia, indiferent de modelwinkingFUnda

| Parker a răspuns:

Nokia 5800.
Eu am un Nokia 5230 (care e acelasi OS ca 5800) si merge destul de bine.sunt multumit pentru banii care i-am dat pe el
Iti recomand Nokia 5800.

| MikeAlexis a răspuns:

Gresit! Am 5800 de aproximativ 4 luni si nu am intampinat nici un asa zis 'bug' la el cu toate ca l-am scapat pe jos de n ori. Este NOKIA, nu se vede oare diferenta doar cand ii pronunti marca? La ora actuala platforma Android e inca in testare (daca sunt cateva zeci de telefoane cu android), de Symbian nu se mai discuta. Nokia clar

| deathproof a răspuns:

Daca vrei un telefon multimedia ia-ti 5800. nici un telefon nu bate 5800 la sunet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai zis ca ai Nokia 5230 dar nu ai incercat Nokia 5800 eu de asta am auzit ca are problemute nu de 5230 cred ca imi iau x8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 5800 este un telefon cu un design invechit te-as sfatuii sa mergi pe Sony Ericsson. Eventual vezi poate iti iei un xperia x10 daca reusesti. Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc dar am luat HTC desire si e f bunhappy

| joanamm23987465 a răspuns:

Nokia nu tine,, am avut si eu si nu m-a tinut, doar o juatate de an... poate Sony ericcson sau celelalte. funda plzz,,, sunt incepatoare dar stiu multe.