| pink_7295 a întrebat:

Inca o probleme cu telefoanele... vreau sa-mi iau un telefon cu touch screen si nu stiu ce sa aleg mi-ar place Samsung S5230 sau Nokia 5800 XpressMusic care e mai bun? help me

9 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Nokia 5800!

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu se compara.eu recomand 5800, pentru ca e nokia. dar in schimb samsungul este mult mai misto la design.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu recomand 5800 pentru ca e nokia. dar la design samsungul il ia.acum depinde ce vrei...

| Criiss16 a răspuns:

Eu iti recomand Nokia 5800 pentru ca este mai bun. Tu alegi.happy

| inna a răspuns:

Nokiawinking

| tania13 a răspuns:

As zice mai bine nokia e de mai buna calitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Eu am un nokia 5800 Xpress muzic si partea buna e ca are wi-fi si-l poti conecta la internet daca ai router inalambric. Daca instalezi fring in tel. ai la un loc skipe.mesenger...si daca esti conectat la net fara cartela poti vb. cu prietenii tai.decizia e a ta ia-ti ce-ti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

| .-RaZvY-. a răspuns:

Nokia