| Miranda29 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou telefon si nu stiu ce sa aleg am facut un fel de "alegeri" ca sa zic asa si optiunile sunt Buna! Nokia 5528, Sony Ericcson xperia x10 mini sau Motorola EX 115 va rog cat mai repede funda!

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nokia 5528 e foarte bun

| vigome a răspuns:

Salut,
Dintre toate ce-l mai bun este Xperia X10 mini.
Pentru ca Nokia are symbian si este o prostie.
Motorola acesta daca nu ma insel are sistem propriu.
Recomand:X8 este putin mai mare.

| CraziNess a răspuns:

Ti-as sugera un Samsung 3350 WI-FI este foarte bun :)http://www.cosmote.ro/ro/mobile.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20446 :)

| sherlock a răspuns:

Nokia

| FathaAceea a răspuns:

Eu as alege Nokiawinking

| Scorpions58 a răspuns:

Sony Ericcson xperia x10 minihappye un telefon destul de bun.am avut ocazia sa il "butonez"happysi am fost multumita de elhappy