| anonim_4396 a întrebat:

care este melodia originala (este o melodie veche) pe care a copiat-o Copilul de aur? Uitati aici link-ul http://www.youtube.com/watch?v=LhUBrbG-Ouo Va rog sa ma ajutati ca nu gasesc acea melodie...

5 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns (pentru mmary):

Nu este asta! Si aceasta melodie este o copie. Azi am ascutat-o la TV. Exista una mai veche!

| mmary a răspuns (pentru SorinELoo7):

Imi pare rau ca nu am fost de ajutor. Sper sa gasesti melodia cat mai repede.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar atata timp cat ai gasit melodia, de ce mai ai nevoie de cea originala? nu e apropiata de versiunea originala?

| SorinELoo7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa ascult melodia originala, dar nu mai stiu cum se numeste.