| AugustinFiltru a întrebat:

Cati dintre voi ati vrea sa vina in romania pentru un concert sau mai multe trupa "SKILLET"?

2 răspunsuri:
| Dumnez?u a răspuns:

Numai eu stiu, intr-un oras de 15.000 de oameni, 40 care asculta, si inca 110 care au auzit de trupa, cocheteaza cu sound-ul ei si sunt pasibili ascultatori.Si cand te gandesti ca e semi-comuna...Si am vazut si aici pe site, destui ascultatori, desi multi mixeaza trupa cu alte nume mai de căcat din rock.Chiar ar fi o surpriza placuta sa treaca si pe la noi, desi trupele americane de alternativ fac in principal turnee prin USA si Canada.Dar cred ca ar strange cel putin 20 de mii de oameni.Ar merge la un B'ESTFEST cu ei; hell yeah!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

As vrea
dar sansele sun sub 5%