| ƒłᴀƦƺǭϞ a întrebat:

Caut o melodie ce se difuza la noi, are ritm de safari, ori de jungla, insa se asculta mult, versurile sunt inutile, pentru ca omul canta in swahili, sau cine stie ce limba? Isi mai aduce aminte cineva?

3 răspunsuri:
| Pathy a răspuns:

Scuze daca nu e nici pe departe ce ai vrut tu, dar. nu e?

http://www.youtube.com/watch?v=mNHuwQL71h8

| ƒłᴀƦƺǭϞ explică (pentru Pathy):

E mult mai veche..de prin 2009 cred..si incepe gen cu un ghepard care urla, si incepe o voce de negrotei gen huli huli laughing

| Pathy a răspuns (pentru ƒłᴀƦƺǭϞ):

Aalaughing n-am idee. dar daca o gasesti nu o postezi la intrebarea ta ca sunt curioasa despre care era vorba