| cosminvlad a întrebat:

Ce artist sa aleg sa prezint in fata clasei, am de facut un proiect in care sa prezint viata unui artist, si nu pot alege intre INNA si Lady GaGa. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

Eu cred ca Inna este cel mai bun exemplu de artist adevarat.A pornit de jos, nu a avut pile, a muncit si intr-un final a ajuns sa fie o artista foarte iubita de straini(are concerte peste tot in lume, salile sunt mereu pline, strainii ii fredoneaza melodiile)

7 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Inna...e romanca si se bucura de succes cu ajutorul melodiilor ei, care sunt pe gusutl europenilor din vest si nu numai.

| SweetChild1 a răspuns:

Păi nu poți să te duci cu artiste de genul acesta. Alege artiști recunoscuți în întreaga lume care au fost niște embleme ai calității. De exemplu Bob Marley, cel mai bun cântăreț de regge din toate timpurile sau John Lennon, faimosul component al trupei The Beatles; Janis Joplin de asemenea foarte cunoscută pentru stilul ei nou flower-power și Jimi Hendrix care și el a fost cel mai bun chitarist și încă este (cu toate că e mort) al tuturor timpurilor.Aceștia sunt artiști adevărați care merită apreciați. Alți artiști foarte cunoscuți:
Elvis Presley, Frank Sinatra, Kurt Cobain, Axl Rose, Paul McCartney, Jim Morrison, Elton John, Celine Dion, Cher, Rod Stewart, Bob Dylan, Brian Johnson.
Dacă te-am ajutat poți să-mi dai funda.

| Suleyman a răspuns:

Lady Gaga.

| valentinp02 a răspuns:

Prezinto pe cea care a cantat melodiile mai bune.

| thebest7ionut7 a răspuns:

INNA-daca vrei sa nu faci senzatie, deoarece este artista cunoscuta in Romania(deoarece este romanca), si multi ii stiu viata...
LADY GAGA-daca vrei sa fie ceva mai complicat si mai complex, dar si mai fascinant...

| AlexandruAR a răspuns:

Daca v-a interzis Inna si Lady Gaga e clar ca profesorul vostru urăste "artistii" de carton. Sfatul meu este sa alegi un cantaret/actor care sa fie mai aproape de preferintele profesorului, in felul asta poate il impresionezi. Daca nu îi cunosti preferintele, eu as merge pe Aurelian Andreescu, Louis Amstrong, ceva la care nu se asteapta nimeni.