| Dragos2001 a întrebat:

Ce melodii sunt acum la moda pentru adolescenti? Sunt genul rapper dar nu 100% (ex: vascan - in dreapta ta).

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu conteaza ce melodii sunt acum la moda, conteaza ce-ti place.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Ești genul de "rapper" homalău care-i apostrofat cu palme peste fund de băieți pentru că ascultă muzică de găinari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti place, aia asculti! Poti cauta melodii...foarte simplu happy

| UndergroundFolklore a răspuns:

Rapper,da' nu 100%laughing
Buna astalaughing

| daryaalesia a răspuns:

Vescan+Kamelia-Piesa mea preferata happy
Ami+Grasu' XXL-Deja Vu happy

| Burner94 a răspuns:

Ce intrebare aiurea...cand va vad asa, asculta ba ce-ti place tie, nu ii copia pe altii straight face

| AndySixx69 a răspuns:

Parazitii, B.U.G Mafia, Bitza, Nane, Gani. etc