| Deyu_1628 a întrebat:

Buna TPU:d
Am si eu o intrebarehappysunt rapper de 5anihappyin prezent am 15ani(ii fac pe 20Decembrie)...Sunt genul de baiat basketbalist, gangsta, rapper...:d etc.credeti ca moda aceasta avantajeaza un om? sau dezavantajeaza un om? Apropo, un lucru important nu beau si nu fumezhappy

Răspuns Câştigător
| Detanatar a răspuns:

Daca crezi in tine o lume intreaga va fi gata sa te urmeze.Acum e ceva normal.Peste cativa ani nici nu vei mai sti ce-i asta. E doar o chestie a varstei.

9 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Trebuie să fii ceea ce simţi tu. Indiferent de părerile celorlalţi; te avantajează să te simţi tu ok în pielea ta, e treaba ta cum te îmbraci, cum îţi aranjezi părul sau, la general, ce stil adopţi. Atâta vreme cât tu te identifici cu acel stil, vei arăta bine (pentru cei care apreciază originalitatea, chiar dacă ea se încadrează într-un trend mult mai general). Ştii cum se spune despre vestimentaţie: cât timp o porţi tu pe ea e foarte ok, când te poartă ea pe tine, oricât de cool ar fi, arăţi rău, eşti nelalocul tău. Aşa că, fii rapper dacă asta simţi şi lasă-i pe ceilalţi să-şi vadă de viaţa lor, eşti un om liber, nu te lăsa încătuşat de prejudecăţile celorlalţi. Succes!

| chels95 a răspuns:

Eu apreciez baietii. si fetele care sunt asawinking

| cristianorudi7 a răspuns:

Si eu sunt jucator la la lakers

| LauraLl a răspuns:

Eu cred ca e o chestie foarte tare.adica si mie imi place chestia asta dar nu am curaj sa ma afirm.adica.nu stiu poate ai vrea sa ne cunoastem? nu vreau sa par insistenta sau obsedata adica. daca te intereseaza da'mi un msg.si vorbim peaxe si e un lucru foarte tare.nu trebuie sa te schimbi dupa modawinking P. S nu cred ca ai inteles ceva din ce am spus eu dar.

| Carolina26 a răspuns:

Depinde, poate sa te avantajeze daca stii cum sa faci asta. In felul asta iti arati personalitatea si ai ocazia sa impresionezi pozitiv... tuturor le plac baietii atletici, inalti pasionati de sport cu hobby-uri. Dar ai grija la aspectul vestimentar poti sa arati ca iti place rap-ul si fara pantalonii aia in care intra 3 oameni si bluzele largi, foarte largi.
Alege hainele potrivite, dar nu uita caracterul si personalitatea unui om conteaza. Foarte bine ca nu bei si nu fumezi...sigur o sa faci asta odata si odata dar nu incepe de pe acum pentru ca nu are rostwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti rapper si nici gangsta asta nu e o moda

"Un durag nu face gangsta
Cum niste ganja nu te poate face rasta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gangsta-legion.tk hai si tu aici;)

| RapperuL_7603 a răspuns:

Si eu. urmeaza sa fac mixtap-uri happy

| HiPnOz3 a răspuns:

Pfff rapper nu stiu ce intelegi tu prin asta, Rapperi canta si vorbesc despre viata lor si viata lor in special ii caracterizeaza.Gangsta_Rapp este genul de om vulgar cu un trecut mare in spate nu poate fi orice pusti ce vede 2 videoclipuri la tv sau un film, ca sa intelegi bine te rog sa te uiti la niste biographi sau niste documentare sa intelegi cam ce inseamna si dupa aceea spune ca esti gangsta sau rapper in general dupa ce inteleg eu inseamna ceva de genul : Droguri, arme, sex, muzica si multi bani. Tu de ce te crezi rapper? Doar ca asculti muzica sau te imbraci larg? Imbracaminte nu prea conteaza