| Ionică a întrebat:

Ce muzica potrivita pentru o petrecere de ziua de nastere? Un bun prieten implineste pe 21 martie 22 ani. Eu si prietenii mei vrem sa facem o surpriza. Multumesc!

6 răspunsuri:
| TheToxicNightmare a răspuns:

Multi ani sa traiesti,
LA MULTI ANI!laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde ce muzică ascultă sărbătoritul. Ce place unora dintre cunoscuţii mei, eu nu aş vrea să aud niciodată la ziua mea. Ce îmi place mie, aşijderea în cazul lor.
Prin urmare, zi-ne ce gen ascultă preponderent sărbătoritul.

| miauu a răspuns:

Pai nu conteaza de toate
sa poti dansa pe ele
si vechi si noi nu conteqaza nuam sa aiba ritm...
o poti pune si aia countri daca o stii acu nu-mi vine pe limba cum se numlaughing
e tare dansezi super pe ea...si te mai si distrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miine e ziua surorii mele si caut cintec potrivit.

| manole311 a răspuns:

Ce-i place inainte de toate