| Aneke a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre melodia asta http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă-mi spun părerea mea sinceră şi personală despre jegul ăsta de melodie, vei sări cu gura că "cine mi-a cerut părerea, şi oricum gusturile nu se discută", la fel cum faceţi mereu când vă spun că ascultaţi muzică de căcat.

| Aneke explică (pentru Woodenpints91):

Nu am pus aceasta intrebare pentru ca imi place melodia, de fapt nu imi place, nu ascult toate cacaturile.Prin aceasta intrebare am vrut sa vad cine stie ce inseamna muzica cu adevarat.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Aneke):

Intră la mine pe profil să dai verdictul.

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Tampenia asta se numeste melodie?!

| RockaruL a răspuns:

Daca imi spun adevarata parere despre ca*catul asta dai in cancer...

| SkizoMetal a răspuns:

Nici nu am dat play. M-am uitat doar la titlu şi deja am dedus că e de rahat.happy

| Reiko a răspuns:

Imi place happy

| Eookatha a răspuns:

Mda,e draguta
Dar dc intrebari ca astea?

| week a răspuns:

Sincer sa fiu. este o melodie infecta care prosteste poporul. nu as asculta aceasta melodie decat cu mainile pe piept si cu monezi de 50 de bani pe ochi. adica mort

| MiSeRabLeEmOLife a răspuns:

E smecherawinkingdai funda?laughing