| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul album BUG Mafia - Inapoi in Viitor 2011? Eu unu' cred ca este destul de reusit, in comparatie cu ce avem acum in Hip-Hop-ul romanesc.Respect!

3 răspunsuri:
| Andrutsa15 a răspuns:

smug Superb albumul, sunt unele melodii care chiar iti ajung la suflet! :X happy

| ylye a răspuns:

Mi se pare ca nu e prea reusit...suna mai mult a manele melodiile nu au scos ceva ca lumea ca inaintesad

| RaduRazvan a răspuns:

Albumul este foarte bun, cei de la mafia stiu ce sa scoata si cand sa scoata.