| Rayenbow a întrebat:

ce ziceti fratilor care dintre urmatoarele melodii e cea mai frumoasa ca eu nu pot sa ma decid: flo rida ft david gueta-club cant handle me, sau sean kingstone ft justin bieber-eenie meenie? astept raspuns

Răspuns Câştigător
| unuPentruToate a răspuns:

Sincer: flo rida&davit gueta the best:X

5 răspunsuri:
| RoxannaST a răspuns:

Personal imi place mai mult prima; am avut-o pe repeat mult timp atunci cand a aparut, si oricum cred ca a avut mai mult succes, mi se pare mai reusita.

| MyWorld a răspuns:

Daca iti place combinatia Justin Bieber si Sean Kingstone poti asculta si melodia : "Shawty let's go ". Este o melodie noua la care inca nu a aparut versiunea intreaga(cel putin din cate stiu eu). Incearca, mie imi place mult:X:X:X

| Thunderstruck a răspuns:

Prima, clar

| bkmad a răspuns:

Prima

| Kenvelo_7641 a răspuns:

I hate Bieber=> flo rida ft david guetta