| MouSSEauChoColat a întrebat:

Cine imi poate explica cum sa pun muzica de fundal la un proiect PowerPoint?

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Daca ai 2010 accesezi INSERT> AUDIO(in dreapta sus)>AUDIO FROM FILE (alegi piesa)
dupa ce ai urmat acesti pasi dai 2X click pe imaginea audio inserata din colt, si iti va aparea sus AUDIO TOOLS sub care scrie FORMAT si Playback, selectezi Playback
langa Volum scrie START si selectezi Play across slides, daca vrei sa iti fie incorportat fisierul audio pe durata derularii slide-urilor... sper sa-ti iasa big grin

| MouSSEauChoColat explică (pentru Emilian601):

Mersi mult de tot! N-am 2010, ci 2003, dar tot am descoperit cum se face dupa instructiuni big grin

1 răspuns: