| boghy95 a întrebat:

Cine imi poate spune va rog de cine este facut remixul acesta la melodia Born again(Babilonia)? http://www.youtube.com/watch?v=yCTcilaSeDY&feature=playe r_embedded
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Scrie si in video... Ricky L feat. MCK - Born again ( Emil Lassaria Remix )

| boghy95 explică (pentru andreiask):

Am cautat toata noaptea Ricky L feat. MCK - Born again ( Emil Lassaria Remix ) pe toate site-urile care au legatura cu muzica si nu am gasit nimic. mersi de incercare.

| andreiask a răspuns (pentru boghy95):

este o piesa exclusiva. O au numa cei care practica aceeasi meserie ca si mine happy. Va aparea peste 2-3 luni si la share pe net

3 răspunsuri:
| DjIulyanB a răspuns:

Ricky L feat. Mck - Born Again (Emil Lassaria Remix)

Trimite un mail lui Emil, si poate iti va da piesa.