| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu o melodie? O ascultam acum 5-6 ani.O aveam pe un CD si avea numele "Epicenter-Treason".Se deschidea cu un sunet lung de chitara electrica si cam pe la sfarsit se auzea o voce de femeie.Melodiaa avea inre4 si 5 minute.Era toata instrumentala.Cine ma ajuta ii dau zece fundite, adica mai fac 10 "intrebari"la care il declar castigator pe cel care ma poate ajuta.Chiar imi doresc melodia aia, o caut de ani intregi.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Se pare ca e de negasit!
Nu a aparut pe net! sad

| anonim_4396 explică (pentru RoyDupuis):

Văd că nu șie nimeni și nu mai e niciun raspuns așa că o să îți dau funda.Mersi că ai încercat!

1 răspuns: