| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, cine se ocupa de partydul kiss fm, ma gandesc sa le contactez personal pentru ceva anume ca nu mai difuzeaza un mix care l-am trimis de ceva vreme si cunosc persoane care au trimis mai tarziu mixul lor (cu reguli si aprobare, al meu a fost la al 3-lea ca nu stiam sa mixez foarte bine la inceput dar am lamurit tot mai mult) si l-au difuzat.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut, ai in josul acestei pagini https://www.kissfm.ro
o varietate de forme de contact (in josul paginii) printre care si un formular de contact denumit pe pagina lor "contact form"
sunt sigur ca cineva de acolo iti vor raspunde la mesajul pe care il vei trimite;)