| WhiteLife a întrebat:

Daca am trimis un mesaj privat unei persoane si nu-mi apare in lista de pe TPU, adica nu imi arata ca l-am trimis, pot face ceva pentru a-l retrimite? Daca contactez un/o admin/a este posibilitatea de a rezolva problema?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la mesajele tale si gasesti mesajul acolo, iar daca tii minte persoana catre care ai trimis, va fi acolo, daca nu il gasesti, e posibil sa nu il fi trimis...dar este imposibil sa n u se trimita.
O zi frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai trimis mesajul inseamna ca ti-a aparut scris : Mesajul a fost trimis cu succes.
Nu poti sa retrimiti doar sa scrii din nou si atunci va aparea la mesaje trimise.
http://www.tpu.ro/mesajele-mele?users=all&message_type=sent

| darrio2007 a răspuns:

Intra pe coloana din stanga la Mesaje.Acolo vezi daca mesajul este trimis.

| WhiteLife explică (pentru darrio2007):

Am intrat acolo si nu-mi arata. Desi stiu ca l-am trimis.

| valentingb a răspuns:

Mi se pare cunoscuta situatia asta happy

| Ho1 a răspuns:

Trimite-l inca odata, dar sunt sigura ca l-a primit.

| WhiteLife explică (pentru Ho1):

Multumesc frumos pentru sugerare, dar mesajul era foarte lung, acum nici nu-mi mai vin ideile care le-am avut atunci.