| LolaKissTheGirl a întrebat:

Cine stie site-uri cu poze cu cate 3 imagini pentru Corby? De fapt am auzit ca exista varianta asta de poze si cu Katy Perry(de fapt o am pe telefon, ma refer la imagine). Dar eu n-am Corby si nu stiu care e site-ul.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Http://wvw.sscorby.com/

1 răspuns:
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Asta trebuie sa fie http://wvw.sscorby.com/ dar n-am gasit poze cu Katy Perry.Stiu ca sunt, am vazut la o colega de-a mea ca avea si cu prostii din Twilight.Eu le caut pe alea cu Harry Potter.