| JustMeYl3 a întrebat:

Sallz! Cine stie site'uri cu poze din alea cu cate 3 imagini pentru corby?

dau fundita! tongue

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Virusake esticam fraier. Pot fi poze de format 720x240 pot fi si cu o sg magine fraiere. Da la imagini pe google eu am gst tongue

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu sunt "poze din alea cu cate 3 imagini". Sunt poze in format 720x240. happy
Da un search pe google la imagini si vezi ce iti place. tongue

| OnutsaXD a răspuns:

Daca vrei poti sa iti faci tu interfata cu trei imagini, tot ce trebuie sa faci e sa downloadezi Corby wallpaper maker si apoi sa faci cu imaginile tale interfata ( programul este executabil direct).
http://cid-649079837795b05d.office.live.com/......0Maker.exe

| JuStKid a răspuns:

Http://www.zedge.net/ gasesti tot ce vrei!

Răspuns utilizator avertizat
| mika_9477 a răspuns:

Deviantart. e un site unde poti gasi imagini frumoase.

| BaZzY a răspuns:

Http://wvw.sscorby.com/
Cred ca merit fundita;;)

| xJustDeea a răspuns:

Puff. Pai nu stiu cum sa te ajut big grin. Eu nu le iau de pe site-uri, le fac eu :d