| sbboy a întrebat:

Cum pot sa descarc o melodie de pe trilulilu?
Am incercat cu o gramada de programe insa nu merge nici unul.
Funda!

14 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Http://triluliludownload.com/
incearca aici, funda daca vrei

| sbboy explică (pentru push2gl):

Merci dar nu merge sad

| push2gl a răspuns (pentru sbboy):

Asa este acum am vazut, mergea pana acum cateva zile cand am descarcat eu ceva, scuze

| sbboy explică (pentru push2gl):

Am gasit o metoda foarte frumoasa cu ajutorul browserului Mozila Firefox.Si e valabila pentru orice site.

| push2gl a răspuns:

Incearca cu asta
http://www.trilulilu.go.ro/
dai download, save, apoi deschizi

| emignon a răspuns (pentru push2gl):

Din nefericire, ultima varianta nu functioneaza, iar de pe celelalte nu se poate descarca. Mult succes.

| ov1d1u a răspuns:

Poţi încerca cu Pymaxe, care descarcă de pe mai multe site-uri, nu doar de pe Trilulilu.

| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca audio si video de pe Trilulilu in mod gratuit!

| Mandache_Vlad_Georgian_1998 a răspuns:

Este un mod 100% ca merge downloandeaza maxthon 3 de pe google poate sa fie si alta v, si dai pe trilulilu.com si ti moausul pe videoclipul la un moment dat iti va aparea intr-o parte unde iti apare salveaza dai acolo si iti apare linkuri alegi cel care are cel mai multi mb gb si dai pe el si se descarca

| Joint_Gabriej_1993 a răspuns:

Incearca cu freemake video converter instalezi programul il deschizi dupa aia copiezi lincu de unde vrei sa descarci melodia si ii dai paste in programul asta ...succes!

| Tincu_Cristina_1984 a răspuns:

Melania