| mihaiimpreza a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb cum pot downloada o melodie de pe trilulilu, am incercat zeci de programe si situri...dar cred ca au inbunatatit securitatea situ-lui!? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| SilvyanO a răspuns:

Http://Trilu-Downloader.ro este cel mai rapid si cel mai bun site pentru a descarca muzica de pe trilulilu!

5 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Poti incerca cu www.clipconverter.cc de la linkuri de pe youtube (poate converta numai sunetul daca selectezi formatul "mp3").

Succes!
Fundoaie? :D

| mihaiimpreza explică (pentru andreeamitoi):

Eu spuneam daca pot lua de pe trilulilu!

| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca audio si video de pe Trilulilu in mod gratuit!

| Tinel4Lend a răspuns:

1.Iti instalezi Mozilla Firefox, asta daca nu il ai deja;
2.Intri pe: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/?src=ss si dai acolo la "ad to firefox";
3.Cand intri pe trilu si vrei o melodie il gasesti in stanga langa bara cu adresa site-ului si dai acolo la el sa il salvezi;

| mihaiimpreza explică (pentru Tinel4Lend):

Nu mai merge nici cu download helper!