| StefansiAtat a întrebat:

Salut, cum se numeste melodia de pe generic al noului sezon Romanii au talent?

1 răspuns:
| BlueStar12 a răspuns:

Noul sezon? credeam ca incepe in primavara. oricum stiu ca in romanii au talent apare piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=zE-rD8vcY4U sa o asculti pe toata ca apare mai mult partea de la mijloc mai mult in momentele dramatice si se cheama Requiem of a Dream. ma rog nu stiu sigur daca piesa asta o cauti dar pe asta o stiu eu ca apare la romanii au talent