| anonim_4396 a întrebat:

daca ascult skillet.papa roack, metalica, irommaiden sunt rocker sau metalist ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rocker esti doar daca tu faci si canti muzica rock

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti rocker. Daca te intreaba cineva ce fel de rocker zici metalist. tongue

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Are vreo importanta? Si apoi metalul este un gen de muzica care s-a desprins din rock, poti citi aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Muzic%C4%83_rock

| PunkyA a răspuns:

Salut...se scrie Papa Roach, Metallica si Iron Maiden...

| andreeada a răspuns:

Poi daca asculti metallica esti metallist, cei de la papa roach canta rock alternativ!(ascult si eu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si scuze ma grabeam