| blueberryandcupcakes a întrebat:

Daca v-ati uitat la romanii au talent, cred ca stiti melodia lui Aron Adrian-Plange o chitara, baiatul acela al carui tata e plecat in Afghanistan. Va rog, daca stiti tabulaturi, acorduri si ciupitura la melodia aceea sau daca puteti face rost de ele, dati-mi-le si mie. Imi place foarte mult melodia.Multumesc.Dau funda pentru primul raspuns(corect).

Răspuns Câştigător
| Roxa31 a răspuns:

Buna, daca mai ai nevoie de tabulatura la piesa, uite-o aici: http://www.tabulaturi.ro/acorduri.php?tab_id=8817

4 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Hei! tineti-ma si pe minela curent cu tema. as vrea si eu acordurile sau tabulatura

| Borgovan_Cristina_1995 a răspuns:

Hey! si eu le-as vrea, anunta-ma daca ti le da cineva te rog happy

| blueberryandcupcakes explică (pentru Borgovan_Cristina_1995):

Ok. dar am vaga impresie ca nu le stie/gaseste nimeni.

| blueberryandcupcakes explică (pentru Borgovan_Cristina_1995):

Am primit acordurile pentru melodia "plange o chitara". daca mai ai nevoie le gasesti aici! :p