| ChemicalThunder a întrebat:

Salut happy Dati-mi si mie niste nume de trupe sau cantareti de heavy metal, hard rock, trash metal, viking metal, black metal... chestii de astea. Sa sune 'tare'.

Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Heavy metal:Iron Maiden,Metallica(intra si la trash metal),Black Sabbath,Avenged Sevenfold(intra si la hard rock),Judas Priest,Disturbed,Motörhead

Hard rock:Guns N' Roses,AC/DC,Led Zeppelin,Bon Jovi,Aerosmith,Scorpions,Kiss,Van Halen.

Trash metal:Megadeth,Slayer,Pantera,Anthrax

Viking metal:Amon Amarth,Ensiferum, Equilibrium

Black metalbig grinarkthrone, Immortal, Dimmu Borgir, Burzum

| Bøøgey a răspuns (pentru dan1998):

Daca ar vedea cei de la Amon Amarth ce-ai scris ti-ar umple fataul cu flegme.

| dan1998 a răspuns (pentru Bøøgey):

Mda foarte frumos sti sa te exprimi, cred ca te durea daca scriai doar ca am gresit, nu prea ascult Amon Amarth deci nu stiu foarte multe despre ei, inainte sa scriu am cautat pen net si am vazut mai multe site-uri pe care scria ca ca ar fi viking metal, deci inainte sa ma injuri pe mine vezi ce scrie pe net si da-le in cap la aia care au scris, ok?

| Bøøgey a răspuns (pentru dan1998):

Nu te-am injurat.

| dan1998 a răspuns (pentru Bøøgey):

Da stiu, si daca o faceai nu incepeam sa plang doar ca ti-am spus ca nu sunt eu de vina, asa scria pe net asa am raspuns, te poti lua de cei care au publicat raspunsul gresit de pe net

| Bøøgey a răspuns (pentru dan1998):

Si tu nu gandesti cand citesti ceva?

| ChemicalThunder explică (pentru Bøøgey):

Abia acum am vazut ca am gresit... mi-e cam rusine dar nu era nevoie sa fii rautacios

15 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Adorned Brood, Windir, Atrocity, Cadaveria, Opera IX, Necromortis, Carpatica, Violator, Munincipal Waste...

| Ƨirenia a răspuns:

Trash metal= gunoi metal
THRASH se scrie!

| ChemicalThunder explică (pentru Ƨirenia):

Scuze... nu am vazut ca am scris asa merci ca mi-ai atras atentia acum chiar imi vine sa-mi dau un glonte in cap :/

| Byucc a răspuns:

Pana acum, raspunsurile m-au cam dezamagit. Nu prea sunt metalheads pe aici laughing
Deci. Viking metal e folk metal cu versuri inspirate din viata vikingilor. Aici poti incerca Amon Amarth, Rebellion si Tyr (Tyr e mai lent).
La black metal pot sa iti dau o lista interminabila tbh. Burzum, Mayhem, Aggathodaimon, Obituary, Dimmu Borgir.
In rest, incearca SOAD, Pantera, Anthrax, Sepultura, Cradle of filth, Agrypnie, Gormathon, Slipknot, Endstille.
Sper ca te-am ajutatwinking

| carlito8379 a răspuns:

Hard Rock : Lordi, si Nightwish, sau BVB

| LovingAdam a răspuns:

30 Seconds To Mars
Linkin Park
Marilyn Manson
Aerosmith
Scorpions
Coldplay
Killed The Prom Quee
Nirvana
Bon Jovi
Bring Me The Horizon
Asking Alexandria
Forget My Silence Beginning
Our Last Night
Amon Amarth
All Time Low
Good Charlotte
Korn
Cannibal Corpse
Slayer
Skillet
Disturbed
Bleeding Through
Annihilator;
Avenged Sevenfold
Black Sabbath

| nyko98765 a răspuns:

Marilyn manson suna destul de tare skrillex la fellaughing) eu nu prea ascult dar ei canta foarte tare laughing)

| MavisBlk a răspuns:

Guns'N Roses, Jon Bon Jovi, Aerosmith, Placebo, 30 Seconds to Mars, AC/DC, Ben Weaselwinking

| EvilOne a răspuns:

Judas Priest,Sarcofago,Falkenbach,Bathory,Leviathan,Behemoth,Vokodlok,Gospel of the Horns, Proclamation, Morbid Angel, Seeds of Iblis, Marduk.