| DruggedCandy a întrebat:

Hey! imi dati va rog niste trupe gen TH, BvB, BOTDF, din astea black metal, hard rock.puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Gehenna,Elend,Silencer,Vader,Vesania,Meshuggah,Decapitated,Behemoth,daca vrei black metal.Dar ma indoiesc ca tu asculti black metal, la ce poponareli infecte ai insirat acolo, care sunt de fapt gay-metal si gay-pop.

| Holocaust a răspuns:

Hai să ne prefacem că n-am văzut GAYtăţile trântite de tine...
Vrei hard rock? Trupe bune:AC/DC,Aerosmith,Nirvana,Soundgarden,Gruntruck,Def Leppard,Rolling Stones,Skid Row,Megadeth,Steppenwolf,IPR,OCS, Turbonegro, Alice Cooper...toate la grămadă.
Black metal? Venom,Gorgoroth,Watain,Bathory,Burzum,Satyricon,Cradle of Filth,Marduk,Immortal,Vesania, Negură Bunget... straight face Ce asculţi tu e un pop-rock infect, părerea mea.

| Robertyz a răspuns:

Asculti Tokio Hotel si vrei hard rock si black metal... Fuckit...

Ce iti recomand eu : Cradle of Filth, Children of Bodom, Alice Cooper, Sonata Arctica, Def Leppard, Queen, Metallica, Skid Row, Sebastian Bach ( ex.Skid Row ), AC/DC, Nirvana. Rhapsody of Fire, Kalmah, Scorpions, ba chiar si Iris.

Incearca sa asculti tot ce ti-am spus eu, dar in special HolocaustPadawanPornoAlLuiDumnezău care ti-a insirat mai multe trupe black metal/hard rock etc.

| wforweirdo a răspuns:

EXTRAORDINAR! Nici nu mai ştiu ce să spun. De când sunt trupele alea hard rock şi black metal? Wtf.

| DruggedCandy explică:

In primul rand nu am cerut sa va spuneti parerea despre trupe ci doar sa imi dati trupe asemanatoare sau de black metal/hard rock chiar daca TH e trupa emo mie imi place phbbbbt ork...

| LuvTH4ever a răspuns:

Tokio Hotel toate melodiile.