| Hiye a întrebat:

Salut,de 4 zile caut o melodie.Am auzito pe canalul TCM la un promo cu un spion care evita raze laser,din cate am inteles melodia ar putea sa se numeasca there la mettre si sa fie in franceza, de fapt este o melodie fara versuri necunoscuta si are si o nuanta de melodie indiana cu putin dubstep, nu cred ca o sa gaseasca cineva melodia asta dar vreau macar sa incerc.Dau fundita si o bere pentru cel care o gaseste

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Asta este melodia originala : http://www.youtube.com/watch?v=crrKWEVetUM

| Hiye explică (pentru M25M):

Esti incredibil eu caut melodia asta de 4 zile, am innebunit facusem si un post pe TCM ca sa-mi spuna ce melodie au folosit pentru promo. Mersi mult!

| M25M a răspuns (pentru Hiye):

N-ai pentru ce!