| anonim_4396 a întrebat:

De ce le place tuturor Justin Bieber si nu Tokio Hotel? Eu zic ca Tokio Hotel canta de 1000 de ori mai bine ca Bieber, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Aici sunt 2 stiluri de muzica total diferite. Nu poti compara popul cu rockul. Desi nu ascult TH sunt de acord cu tine, JB nu face niciun ban. Si da, cred ca baietii astia canta mai bine decat el, chiar daca are vocea 'prelucrata'. Nu poti forta fanii lui JB sa asculte TH cand ei sunt obisnuiti cu refrene monosilabice, repetate la nesfarsit ("Baby, baby") si care un exprima nimic. Dar asta-i societatea in care traim, unde artistii ce promoveaza sunt pitipoance care isi umflu fundul si sanii si tipi care se dau baieti dulci pentru simpatia fanelor, dar care se ascund de ele. Doar cei cu un gram de creier si putina ureche muzicala vor asculta si altceva in afara de 1D, JB &Co.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Şi bibăr, şi homalăii ăia cu hotelul lor sunt nişte labe.

| mODIN a răspuns:

Io zic ca-s de rahat amandoua.
SLAYER!