| bebee_1638 a întrebat:

de ceva vreme m-am hotarat sa cant la flaut... am instrumentul dar nu are cine sa ma invete... nu stiti ceva profesori de la care sa invat sau ceva cursuri din astea?

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Eu cant la flaut. dar profesori nu stiu.adica unde stai? Poate stiu vreun profesor acolo unde locuiesti.

| deny a răspuns:

Cauta pe google

| IIOverII a răspuns:

Vasile Gocan, cluj-napoca, prof de conservator, da ore in particular, de la el mi-am luat eu un flaut de argint... Dansul e expert in tot ce tine de flaut: reparatie, exercitii, studii, metode, informatii s. a. Tot ce vrei daca ai nevoie de ceva in materie de flaut lasa-mi email la flaut1st.music@gmail.com. Ok ciaw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai putea sa-l intrebi pe profu de muzica?

| bebee_1638 explică:

Timisoara