| vlladwinner a întrebat:

De curand am auzit o melodie si nu stiu numele ei si nici cine o canta. Tot ce pot spune este ca genul era rock, iar videoclipul incepea cu o familie (tata, mama, fratele mai mic), stand la masa, facand rugaciunea si mancanc, in timp ce fratele mai mare vine deodata cu rockul. Apoi este trimis in camera, si mai erau niste scene cu un poster. Cine ma ajuta are funda

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI de asta vorbesti...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e vorba de Black or white-Michael Jackson
http://www.youtube.com/watch?v=F2AitTPI5U0&feature=kp
?

| Anndi98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu e rock. dar oricum michael e michael. laughing melodia e misto.