| JokKer a întrebat:

Nu-mi pot aduce aminte numele si prenumele unei cantarete. Vo descriu si va rog raspundeti-mi cine stie. Ea face parte dintr-o familie de muzicanti. La fel si tata si mama si fratele mi se pare canta. Ea canta rock (sau ceva pe aproape). Are par albastru dupa cate tin minte. Stiu ca familia ei se incepe cu W. iar numele cu T. nu e de statura tare inalta. Va rog. ziceti-mi cum o cheama

1 răspuns:
| Ăi_7032 a răspuns:

Sigur numele e cu T? stiu ceva asemanator, de fapt am gasit pe net...