| Floschy98 a întrebat:

Doresc sa achizitionez o chitara electrica si m-am decis la cateva modele cum ar fi Ibanez RG 350DX Epiphone Lp Standard Plus Top Pro Epiphone SG G 400 Pro. Ce ar trebui sa aleg avand in vedere ca as vrea sa cant solo-uri si metal! Multumesc! OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Dintre alea 2, ibanez-ul pentru solo-uri si metal.dar astea-s cam cele mai proaste alegeri in banii aia.

| nooname237 a răspuns:

Si eu cant la chitara si parerea mea e ca cel mai bine e ibanez pentru metal