| DtpProduction a întrebat:

doresc sa imi promovez canalul de youtube... imi puteti sigera cum? Suntem mai multi artisti! eu sunt Nef-U

Acesta este canalul! https://www.youtube.com/channel/UCv13RB9TeBqBKLwgAn6cCPQ /videos

1 răspuns:
| MotanAndrei a răspuns:

Pai cu addmefast.com happy te inregistrezi, te loghezi, faci monezi, dupa dai la: add site/page, dupa la type alegi, Youtube Subscribe, dupa la WORLDWIDE debifezi dupa alegi Romania, daca vrei abonatii de la Romania, la title pui un cuvant gen,, Abonati-va'', la username pui linkul canalului, apoi on la total clicks si on la daily click, dupa la daily click, setezi cati abonati vrei, daca vrei 10000 pui 10000 dupa si la total tot 10000. La CPC, pui cate monezi dai pentru un abonat, de preferat pui 7 monezi pentru un abonat. Dupa save changes! happy Mai e si like4like.org acolo te inregistrezi, te loghezi, apesi pe add and manage pages, apoi apesi pe youtube subscribe, dupa jos de tot la youtube url pui linkul canalului iar mai jos la link description scrii, abonati-va sau un cuvant, nu conteaza. Dupa dai add URL, la urma, Sus la Youtube page list, la target dedesubt la word apesi edit si setezi pe Romania sa-ti dee romani subscribe. A, da de preferat dai 8-10 monezi pentru un subscribe. O intrebare: Unde aveti studio-ul ca caut si eu un studio sa inregistrez, si cam cat ar costa o piesa la voi inregistrata, ca's compozitor si am niste albume la activ care vreau sa le lansez.