| metalheart a întrebat:

dupa pererea voastra, ce cantareti si cantarete din tara sau din afara canta mai jos si nu urca foarte sus?

2 răspunsuri:
| Brofist a răspuns:

Uhm... thinking Canta mai jos? La ce te referi? :]] La pozitia in top, gen : incep de jos si nu urca sus? sau la nuanta vocii? happy Din strainatate Eve de exemplu avea vocea asa, sau Rick Ross, Eazy E, 2Pac happy

| metalheart explică (pentru Brofist):

Ma refer la notele muzicale care le atinge....sa se incadreze in alto si sa nu urce foarte sus