| yulyan32 a întrebat:

Salut, era o manea, daca nu ma insel cu florin salam....si era si o fata cu care canta,si refrenul care incepea cu fata era ceva gen : hai hai hai.(nu stiu ce sa-mi dai), dar vai vai vai... si dupa canta florin salam acelasi refren. Stiti cumva la ce melodie ma refer? :l ( manea era putin mai melodioasa, romantica daca pot spune laughing)

2 răspunsuri:
| yulyan32 explică:

Florin Salam si Nicoleta Ceaunica - Nu vreau nimic, nu vreau nimic
Asta era....merci oricum

| anakondaro a răspuns:

O gasesti pe http://anakonda.ro