| Shimozukushiki a întrebat:

Era o melodie grceasca, arabeasca, turceasca, orientala nu stiu de care dar stiu ca era cam asa : " Shik shik shik sho goti ca mi tre'... bargodana bargodana mi a ma ti " stiti cum se numeste e ceva mai veche am cautat-o dar nu o gasesc. Dau funda celui/celei care o gaseste.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Sunt mai multe variante, dar melodia se numeste C.i.k pogodi (fara puncte/ daca il scriu fara corecteaza,, cica''), scrie si tu pe youtube si vezi care e varianta pe care o cauti.

| Shimozukushiki explică (pentru CristianCRS):

Îți mulțumesc. Sunt așa de fercit încât nu știu cum să îți mulțumesc.

| CristianCRS a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Cu placere! happy

3 răspunsuri:
| MadutsaMada94 a răspuns:

Cred ca asta e dupa parerea mea :-D Mezdeke - Shik Shak Shok