| LovRock a întrebat:

Salut,
era o piesa rock..care imi placea mult si pur si simplu nu mai stiu cum se numeste...
Deci, versurile nu le prea mai stiu, a trecut muult timp de cand n-am mai auzit-o si plus ca e si veche piesa.Doar putin din videoclip mai tin minte, era ceva de genu cu un inger intr-o rochie alba(fata)..la inceputul video-ului apare ingerul stand pe iarba dar parca doarme asa cu fata in jos ceva de genu si mai tin minte ca, parca era intr-o casuta mica si parca plangeathinking si dupa aia vine un baiat la ea si o atinge pe obraz, si parca thinking dintr-o data ia foc casuta aia si ea zboara afara si pleaca spre cer...cam atat stiu straight face
deci sincer ma tot gandesc ca cine ar putea canta dar nu-mi dau seama..Linia melodica o stiu asa putin dar tot degeaba... Sper sa va dati seama care e :-s

Mersi!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca e vorba de Amaranth de la Nightwish.
http://www.youtube.com/watch?v=YynIYQU8VOo

| LovRock explică (pentru thegatekeeper):

Piesa asta era big grin

| LovRock explică (pentru thegatekeeper):

Asta era! \m/ Cat de fericita sunt acuma laughing. Multumesc inca o data! Deci cat o cautam..Am si downloadat-o s-o am aici in computerlaughing. Multumesc! >big grin

| thegatekeeper a răspuns (pentru LovRock):

Cu placere big grin.