| Udrea_Ionut_1990_v68Z a întrebat:

Salut. Este legal sa descarc muzica cu snaptube sau alta aplicație de pe Youtube în Germania?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ai 10 euro din salariul de Germania pentru spotify sau yt premium e cam tristut

| blackann a răspuns (pentru Wr3nch):

La ce te-ai bagat daca nu ajuti? Ba, cum sunt romanii astia.

| Violleta2022 a răspuns (pentru blackann):

Dubai nu este in Germania, undunde locuiestei si intreaba baiatul asta!
Mai bine pune mana pe geografie, in loc sa vorbesti in necunsotinta de cauza.

Vad ca te bagi in toate comentariile userilor, dar tu esti tufa de Venetia! Rusinos!

| blackann a răspuns:

Filmele por*o sunt interzise in Dubai, cu toate astea nu o sa te trezesti cu politia la usa. Asculta muzica linistit.