| usernameinvalid a întrebat:

Salut, este vorba de o piesa veche in romană care începe in engleză cu o voce gen "guest who - decât sa minți"
Nu reusesc sa mi-o amintesc.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E imposibil să ghicească cineva o piesă veche, mai ales că nu lași ca indiciu nici măcar un vers.

| Atim a răspuns:

Te referi la Guess Who feat. Mitza- decat sa minti?

| usernameinvalid explică (pentru Atim):

Piesa asta e doar ca exemplu (decât sa minți). Aia la care ma refer, avea inceputul cu aceeași voce subțire identică ( parca doar puțin mai melodică ) doar ca era in engleză. Știu doar ca era foarte veche, nu îmi amintesc nici un vers, nimic.