| Jazz_Ionut_1996 a întrebat:

Eu fac muzica pe calculator un fel de Dj si caut o voce masculina/feminina care sa cante pe negativele pe care le fac.

4 răspunsuri:
| countingstars a răspuns:

Si ce fel de muzica faci? Ce gen?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jazz_Ionut_1996):

Salut, imi place genul tau desi nu stiu care e exact. Am voce pentru (house-trance)din cate am inteles de la altii. Daca mai e de actualitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oficial, m-am lasat de muzica - probleme personale+ ca nu merita timpul pierdut si eventual banii pierduti - poate in afara da, dar sigur nu aici. E ceva de domeniul trecutului pentru mine, regret dar asta e. Asa ca, bafta!