| Skrilllexx a întrebat:

Salut, fac sambata un party monstru si vreau melodii multe )si manele si populara) care merg la chefuri! Vreau cat mai multe melodii, dau funda!

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"party monstru" si vrei manele?! laughing

| Andiiii a răspuns:

Party monstru? La ce **** mea sa iti trebuiasca manele si populara daca dai 'party monstru'? Hai frate, lasa prostiile. Cauta pe youtube muzica buna nu cacaturile astea gen, ala ras intr-o parte smug. Skrillex oare? Ah. da, chiar el. Jalnic ba, lasa-te.

| Skrilllexx explică (pentru Andiiii):

Te-ai gandit mai asta cu *** mare ca nu toti asculta dubstep? DIn moment ce am cerut manele ce dracu va gasiti sa va bagati aiurea in seama?

| Andiiii a răspuns (pentru Skrilllexx):

Bă copile. Citește încă o dată ce am scris: Hai frate, lasa prostiile. Cauta pe youtube muzica buna nu cacaturile astea gen, ala ras intr-o parte smug. Skrillex oare? Ah. da, chiar el. Mă fraiere, am zis să nu cauți câcaturile alea gen Skrillex. Greu e de citit, greu.

| Skrilllexx explică (pentru Andiiii):

In rasa mumeti, crezi ca doar eu sunt acolo? Daca unu cere o manea ce ii spun, sti frate e un boschet pe TPU, nu vrei sa iti pun un dubstep? Tu faci chefuri doar cu 2 pletosi care dau din cap si se imping?

| Andiiii a răspuns (pentru Skrilllexx):

Da frate, e mult mai calumea decât o gașcă de țâgani bețivi care dau din șunci pe Guță. Lasă mă filozofiile că prost ești oricum, și dacă mai adaugi căcaturile alea ești și mai și. Am terminat aici.

| Чернобыль a răspuns (pentru Andiiii):

Ai dreptate.
Si rock on!\m/