| anonim_4396 a întrebat:

Salut fanilor Lady Gaga de pe TPU!
Am mai multe intrebari, iar numai unele au raspuns corect, altele sunt doar opinii ale voastre pe care as vrea sa le stiu.
In primul rand, acest videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=bBZR9KIRMwI&feature=em-su bs_digest Am auzit zvonuri cum ca Gaga ar fi sters tweet-ul dupa numai 5 minute. E adevarat?
Si, de asemenea, de ce este semnul zodiacal "Berbec" simbolul erei AR♈POP. Fireste, stiu ca Stefanni Joane Angelina Germanotta este nascuta sub acest semn zodiacal, dar asta este singurul motiv pentru care foloseste acest simbol sau credeti ca vor exista cantece care sa aiba legaura cu tema zodiacului? Din moment ce se poate observa o asemanare izbitoare intre temele albumelor The Fame Mons†er si Born This W∆y cu simbolurile lor, de ce nu s-ar intampla asta si cu AR♈POP.
O alta itrebare: Cum credeti ca vor fi melodiile de pe AR♈POP? Vor fi din ce-n ce mai apropiate de Death Metal? Se vor asemana cu Born This W∆y? Sau vor fi cantece catchy ca cele de pe The Fame? Sau din ambele?
In plus, cum credeti ca va fi primit albumul de catre mase? Va putea Gaga sa atinga nivelul pe care l-a atins cu Bad Romance? Sau albumul va pune capat carierei ei? Sigur, aici depinde si cum vor arata video clip-urile si ce cantece vor ajunge single-uri (sper sa nu avem iarasi parte de cantece precum Judas sau You and I precum single-uri). Dar, oricum, lumea o va mai accepta pe Gaga, sau au uitat cu totii de ea? Spun doar ca BTWB nu s-a vandut la nivelul asteptarilor, cel putin in Romania, si multe persoane dintre cele care au fost prezente la spectacol erau acolo pentru a auzi melodii precum Poker Face sau LoveGame, dar s-au lovit de Black Jesus † Amen Fashion si Bloody Mary, care nu cred c-au fost prea bine primite de "marii crestini romani"...
In fine, ideea este urmatoarea: ce stiti si ce credeti ca va aduce AR♈POP? Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce multă lume se chinuie să găsească explicaţii unor chestii atât de josnice şi făcute doar pentru imagine? Chiar nu vă daţi seama?

| MaskOfSanity a răspuns:

Gaga n-a atins niciodată niciun nivel. E groaznică.

Răspuns utilizator avertizat
| Punkii17 a răspuns:

Chiar habar n'am!