| NoNaamexD a întrebat:

Funda+Vot la cine ma ajuta : Deci, dupa ce intru pe youtube ma blochez.....Imi place foarte mult sa ascult muzica dar m-am plictisit prea tare de aceleasi melodii pe care le stiu. Ce melodii stiti de la : Selena Gomez, Avril Lavigne, Taylor Swift, etc.? Multumesc mult! big grin

3 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Din pacate asculti muzica de proasta calitate, cum este cea din zilele noastre.este foarte putina.depinde ce genuri preferi.

| bluestrawberry a răspuns:

Selena Gomez:hit the lights, love you like a love song, Ghost of you, Who says.
Avril Lavigne: Forgotten, Girlfriend, Wish You Were Here, What The Hell, Smile, My Happy Ending, Complicated.
Taylor Swift:Love Story, Mean, Back To December, You Belong With Me, Tim McGraw.Mai sunt si Demi Lovato:Give Your Heart a Break, Skyscraper; Joe Jonas:Just in love, See no more; StarStruck - Hero; Camp Rock 2:Can't Back Down, It's On FULL, Fire.